12 sierpnia, 2017

O nas!

Szanowni Państwo,

 

W imieniu naszego zespołu , mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę na usługi transportowe i spedycyjne.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Specjalizujemy się w spedycji i transporcie na terenie całej Unii Europejskiej.

            Nasza Firma istnieje na polskim rynku od wielu lat aczkolwiek zmieniliśmy szyld z osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Pragniemy zaoferować profesjonalne podejście do Państwa oczekiwań. Bezkonkurencyjnie dbamy o przewóz ładunków oraz ich organizację.  Priorytetem naszej firmy jest Państwa zadowolenie oraz pewność , iż powierzony nam ładunek dotrze na czas bezpiecznie , szybko  oraz sprawnie. Wyróżniamy się na tle konkurencji wyznaczając standardy rynkowe, a tym samym zapewniając naszym klientom gwarancję, że powierzony nam ładunek zgodnie z umową „dotrze na czas„.

Posiadamy licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy oraz gwarantujemy ubezpieczenie przewożonego ładunku. Wychodząc na przeciw wygórowanym oczekiwaniom Naszych klientów postanowiliśmy licencjonować nasze dostawy sięgając po kolejne usprawnienia takie jak zakup wyspecjalizowanych pojazdów, czy też zatrudnianie wyłącznie doświadczonej kadry kierowców oraz spedytorów.

Wybór firmy EG SPEEDTRANS SP. Z. O O  jako swojego partnera biznesowego jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli oczekują Państwo  wysokiego poziomu obsługi osiągniętego poprzez wysoką niezawodność, terminowość
i elastyczność dostaw.